Życie w UK podręcznik

Zobacz fragment książki
(PDF)

Pierwszy z dwóch tomów dwujęzycznego zestawu przygotowującego do zdania testów na obywatelstwo brytyjskie „Life in the UK”. Podręcznik zawiera kompletną wiedzę, która jest sprawdzana podczas testu na obywatelstwo. Pod względem funkcjonalności „Życie w UK – Polsko-angielski przewodnik dla przyszłych obywateli” jest także doskonałym narzędziem wspomagającym naukę języka angielskiego.

Książka formatu A4. Miękka, bindowana i foliowana oprawa. Objętość: 92 strony.

Cena z VAT

£35.00

Opinie

Kupiłem właśnie pierwszą część Życia w UK i jestem bardzo zadowolony. Duży format łatwo się czyta. Porównałem to ze starą książką i widzę rożnice. Z tej co jest tylko po angielsku też się uczyłem , ale brak słwonictwa mi przeszkadzał. Czekam na drugi tom z testami. Pozdrawiam cale Emano.

Robert
WIĘCEJ OPINII

Od 25.03.2013 r. testy na obywatelstwo uległy całkowitej zmianie. Nowa ustawa wymusiła powstanie zupełnie nowej wersji podręcznika, w oparciu o który każdy kandydat na brytyjskiego obywatela musi zdać test. „Życie w UK – Polsko-angielski przewodnik dla przyszłych obywateli” to dwujęzyczna wersja zmienionego wg nowej ustawy podręcznika Life in the United Kingdom, The Polish-English Guide for British Citizenship Applicants, ed. 3.

To również pierwsza część dwutomowego wydawnictwa, której część drugą stanowią dwujęzyczne testy „Życie w UK – Polsko-angielskie testy na obywatelstwo”. Podręcznik spełnia wysokie wymagania merytoryczne, jak i językowe. Pod względem wiedzy zawiera wszystkie sprawdzane na teście zagadnienia, które zostały precyzyjnie omówione. Jest podzielony na 5 głównych rozdziałów, które w zależności od swojej obszerności dzielą się na kolejne części. Pod każdą z nich znajdują się zagadnienia kontrolne, dzięki którym można systematycznie sprawdzać swoją wiedzę.

Ze względu na dwujęzyczność wydania, jest to unikalna i jedyna pozycja na rynku brytyjskim skierowana do polskiego czytelnika. Obok oryginalnej wersji angielskiej znajduje się wierne polskie tłumaczenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno uczący się języka, jak wszyscy ci, którzy biegle się nim posługują, mogą efektywnie zdobywać wiedzę do testu.
Zawartość:
Rozdział 1: The values and principles of the United Kingdom/Wielka Brytania – jej wartości i zasady
Rozdział 2: What is the UK?/Czym jest Zjednoczone Królestwo?
Rozdział 3: A long and illustrious history/Wiele wieków znakomitej historii
Rozdział 4: A modern, thriving society/Współczesne, prosperujące społeczeństwo
Rozdział 5: The UK Government, the law and your role/Rząd UK, prawo i Twoja rola społeczna