Życie w UK testy

Zobacz fragment książki
(PDF)

Najnowsza (2016 r.) dwujęzyczna wersja przykładowych pytań testowych wg oficjalnego podręcznika dla przyszłych brytyjskich obywateli. To druga część kompletu niezbędnego do zdania testów na brytyjskie obywatelstwo, dzięki której sprawdzisz swoją wiedzę i poziom przygotowania do egzaminu.

Książka formatu A4. Miękka, bindowana i foliowana oprawa. Objętość: 124 strony.

Cena z VAT

£35.00

Opinie

Dziękuję za ten przewodnik Life, bo mój angielski nie jest jeszcze tak dobry, żeby uczyć się tylko po angielsku. Tu są obok siebie obie wersje i dopiero teraz mogę się spokojnie uczyć, bo rozumiem wszystkie trudne słowa. Chcę zostać w UK na stałe, dlatego postanowiłam z całą rodziną, że trzeba zdać egzamin. Teraz już wiem, że to możliwe. Trzymajcie za mnie kciuki!

Mateusz
WIĘCEJ OPINII

Książka „Życie w UK – Polsko-angielskie testy na obywatelstwo” jest zbiorem blisko 900 aktualnych, przykładowych pytań i odpowiedzi, jakich można spodziewać się na teście na obywatelstwo. Powstała na podstawie oficjalnego, wydanego po zmianach prawa (zmiany nastąpiły 25.03.2013 r.) podręcznika Life in the United Kingdom, The Polish-English Guide for British Citizenship Applicants, ed. 3. Jest drugą częścią dwutomowego wydawnictwa, którego pierwszą część stanowi dwujęzyczny przewodnik \"Życie w UK – Polsko-angielski przewodnik dla przyszłych obywateli”. Niezwykle funkcjonalną cechą tej publikacji jest jej dwujęzyczność. Na jednej stronie, obok siebie znajdują się pytania w języku angielskim i ich polskie tłumaczenie. Takie wydanie testów znakomicie ułatwia sprawdzanie wiedzy, służy także szkoleniu języka tym, którzy w swoje umiejętności nie wierzą. Kolejną, unikalną i bardzo przydatną częścią testów jest specjalnie przygotowany, obszerny poradnik „Jak zostać brytyjskim obywatelem”. Zawiera on wszystkie informacje, uporządkowane w krótkie rozdziały, które związane są z obowiązkową procedurą starania się o brytyjskie obywatelstwo. Dodatkowo znajdziesz tam także opis egzaminu, wzory formularzy oraz cenne, praktyczne rady. Poradnik powstał w oparciu o faktyczne doświadczenia osób starających się o obywatelstwo po wprowadzeniu zmian w przepisach oraz został sprawdzony pod względem merytorycznym przez oficjalnych doradców imigracyjnych aprobowanych przez Office of the Immigration Services Commissioner (OISC).